Ekstrakt Czekoladowy 100ml 31.07.2021

Nr: 008311

SKU: 008311 Category:
Opis

Ekstrakt z ziaren czekolady Littlepod to naturalny aromat wytwarzany z ziaren kakao z Wybrzeża Kości Słoniowej, stosowany w tiramisu, ciastkach i musach.

W przeciwieństwie do jednoskładnikowych, sztucznych esencji, ekstrakt ten jest nawarstwiony na 250 naturalnych związków aromatycznych, co powoduje głębokość i złożoność. Podczas gdy większość ekstraktów z czekolady ma bazę syropu cukrowego, Littlepod’s miesza się z niewielką ilością alkoholu, który odparowuje podczas gotowania, pozostawiając czyste smaki odpowiednie zarówno w pikantnych, jak i słodkich potrawach.

Składniki: woda, alkohol (48%), ekstrakt z ziarna kakaowego

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).