Pasta Tagine 170g

Nr: BA016R

SKU: BA016R Category:
Opis

Wędzona papryka i marynowane cytryny nadają temu marokańskiemu klasykowi odważnego, złożonego smaku. Użyj go, aby dodać głębi do dowolnego dania typu gulaszowego.

Pasta przygotowana z wędzonej papryki i kiszonych cytryn. Nasza pasta Tagine pomaga uzyskać intensywny, dymny smak gulaszu, pieczeni w garnku, pieczonych warzyw i nie tylko.

W Maroku jako tradycyjny prezent ślubny podaje się garnek do gotowania, tagine. Ale zamiast dawać nowe, świeże pudełka, rodziny rozdają swoje najstarsze i najcenniejsze tagi. Uważa się, że po wielu latach użytkowania każdy z nich nadaje potrawie w środku swój własny smak.

Zastosowania:

Wymieszaj z wegetariańskim daniem fasolowym
Używaj jako bazy do sosu pomidorowego
Dodaj do smażonych grzybów
Użyj jako marynaty do pieczonych warzyw
Wymieszaj z mięsem mielonym i przygotuj klopsiki

Składniki
Olej słonecznikowy, cebula, pasta pomidorowa (12%), świeża kolendra, świeża pietruszka, sól, słodka papryka, kiszone cytryny, wędzona papryka (2%), przecier czosnkowy, kminek suszony, kolendra suszona, pietruszka suszona. Regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).