Pesto z suszonych pomidorów i wędzonej papryki Belazu 165g

Nr: BP001R

SKU: BP001R Category:
Opis

Klasyczne śródziemnomorskie pesto z suszonych pomidorów zmieszane ze słodką wędzoną papryką w celu uzyskania pikantnego smaku. Pastę połącz ze śmietaną i zredukuj, aby uzyskać intensywny, bogaty w smak sos.

Wymieszaj z roztopionym masłem, i podsmaż na nim kukurydzę.
Użyj jako dressing do pieczonych cukinii, posypanych ricottą.

Pomidory suszone na słońcu (46%), olej słonecznikowy, twardy ser typu parmezan, pomidory półsuszone, oliwa z oliwek extra virgin, ocet, sól, wędzona słodka papryka, przecier czosnkowy, zioła prowansalskie, regulator kwasowości: kwas mlekowy .

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).