Dextroza 3 kg

Nr: 000100506

SKU: 000100506 Categories: ,
Opis

Proszek dekstrozy 100%. Używany do produkcji słodyczy i lodów.
Dekstroza, zwana inaczej cukrem gronowym lub glukozą. Ze względu na swoje właściwości transportowania kreatyny jest szczególnie ceniona przez osoby trenujące zarówno sporty siłowe, jak i wytrzymałościowe. Znalazła także zastosowanie wśród diabetyków, ponieważ w krótkim czasie podnosi poziom cukru we krwi i może uchronić przed hipoglikemią. Spożyta w nadmiarze może stać się przyczyną rozwoju chorób i zaburzeń.
Charakterystyka: POD 74% / PAC 171%

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).