Polidekstroza 3,5 kg

Nr: [woo_sku]

SKU: 000100621 Categories: ,
Opis

“Polidekstroza – polimer glukozy, syntetyczna substancja wytwarzana w trakcie ogrzewania dekstrozy w obecności kwasu cytrynowego i sorbitu. Stosowana w przemyśle spożywczym jako stabilizator, środek zagęszczający i utrzymujący wilgotność; substancja wypełniająca. Ma neutralny smak i zapach. Dzienna dawka nie powinna przekraczać 90g, a jednorazowa 50g.Polidekstroza dodawana jest zazwyczaj do produktów pochodzenia mlecznego.”

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).