Droplets Absynt Van Gogh 50 ml

Nr: 39075

Opis

Droplet Van Gogh Absinthe, w 100% naturalny i bezalkoholowy składnik gastronomiczny Za pomocą kilku kropli możemy na nowo zinterpretować koktajle i dania zawsze poszukujące innowacji i kreatywności.Recrea jeden z mitycznych napojów: absynt.Ten destylat pełen legend i historii ze względu na swój zakaz ma atrakcyjny aromat anyżu, idealny do przygotowania niezliczonych koktajli, sosów i dressingów. w tym przypadku ‘Van Gogh Absinthe’ pozwala nam pracować z niepowtarzalnym aromatem i smakiem absyntu bez dodawania alkoholu, dzięki czemu możemy dodać to do naszych koktajli z alkoholem i bez oraz do tradycyjnych potraw.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).