Droplets Aromat wędzenia na drzewie dębowym 50 ml

Nr: 38862

Opis

Droplet Oak Smoke, w 100% naturalny i bezalkoholowy składnik gastronomiczny, z kilkoma kroplami możemy na nowo zinterpretować koktajle i dania, zawsze szukając innowacji i kreatywności. Ma nieskończone zastosowania, ponieważ zapewnia odpowiednią intensywność wędzonych nut dębu, oferując bardzo atrakcyjną dziczyznę w naparach, koktajlach z rumem, w mieszance whisky lub wykorzystując ją do przyprawiania owoców morza i ryb.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).