Droplets herbata darjeeling 50 ml

Nr: 38594

Opis

Droplet Darjeeling Tea & Chamomile, składnik gastronomiczny w 100% naturalny i bezalkoholowy. Kilkoma kroplami możemy na nowo zinterpretować koktajle i dania, zawsze szukając innowacji i kreatywności. Kreacje roślinne o wyjątkowym smaku herbaty lub rumianku zawsze sprawiają trudności. W tym celu rodzi się kropla ‘Darjeeling Tea & Chamomile’, która w prosty I w precyzyjny sposób możemy nadać herbacie i rumianku zdecydowany i elegancki smak, bardzo odpowiedni do owocowych, kwiatowych koktajli i zimnych deserów z ciętych owoców, sorbetów i słodkich kremów.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).