Droplets Miodowe 50 ml

Nr: 38727

Opis

Droplet Orange Blossom Honey, w 100% naturalny i bezalkoholowy składnik gastronomiczny Za pomocą kilku kropli możemy na nowo zinterpretować koktajle i dania, zawsze szukając innowacji i kreatywności Świeży i delikatny miód, który nie słodzi. Na tym polega urok “ kwiatu pomarańczy Honey ”, aby móc w znaczący sposób włączyć miód do niesłodkich produktów. ” Honey Martini ” możemy przygotować idealnie wytrawne lub podać whisky Kentucky z delikatnymi nutami miodu bez konieczności dosładzania, miód bez ograniczeń.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).