Droplets Ostre chili 50 ml

Nr: 38728

Opis

Droplet Hot Chili Pepper, w 100% naturalny i bezalkoholowy składnik gastronomiczny, z kilkoma kroplami możemy reinterpretować koktajle i dania zawsze szukając innowacyjności i kreatywności, wreszcie potrafimy tworzyć koktajle i pikantne dania z całkowitą precyzją. „Hot Chili Pepper” to czysta, krystaliczna kropelka, bez nut octu i oferująca ostry smak, który przywodzi na myśl świeżo ścięte papryczki jalapeno. precyzyjne krople, nasze preparaty zawsze będą miały odpowiednią nutę aromatu i ostrości.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).