Droplets Słodkie fiołki 50 ml

Nr: 39037

Opis

Droplet Sweet Violets, w 100% naturalny i bezalkoholowy składnik gastronomiczny, z kilkoma kroplami możemy na nowo zinterpretować koktajle i dania zawsze poszukujące innowacyjności i kreatywności, jak sama nazwa wskazuje, odtwarza intensywny smak fiołków. opracowanie delikatnych Gin & Tonics oraz koktajli kwiatowych bez konieczności dodawania cukru (jak w przypadku likierów czy syropów) i oczywiście jako składnik.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).