Droplets śródziemnomorski rozmaryn 50 ml

Nr: 38792

Opis

Droplet Mediterranean Rosemary, w 100% naturalny i bezalkoholowy składnik gastronomiczny, z kilkoma kroplami możemy reinterpretować koktajle i dania zawsze szukając innowacji i kreatywności.Jest to element ziołowy, który zapewnia nam czyste śródziemnomorskie powietrze, ale trudność tego element, to osiągnięcie intensywności, ponieważ bardzo ważne i trudne jest skalibrowanie dokładnego punktu.Droplet ‘Mediterranean Rosemary’ daje możliwość zawsze ujednolicenia intensywności, mając możliwość odtworzenia w prosty sposób doskonałej harmonii.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).