Droplets Świeży imbir 50 ml

Nr: 38656

Opis

Droplet Fresh Ginger, w 100% naturalny i bezalkoholowy składnik gastronomiczny Za pomocą kilku kropli możemy na nowo zinterpretować koktajle i potrawy, zawsze szukając innowacji i kreatywności. Cytrynowy, pikantny, świeży i główny. Ten konkretny korzeń jest w stanie obudzić przepisy, które mają tępy, prosty smak, świeży imbir jak sama nazwa wskazuje, dokładnie odtwarza smak i aromat świeżo ściętego imbiru, co jest niezbędne: poprzez precyzyjne krople, które dają nam możliwość podania dokładnej ilości, ponieważ imbir jest składnikiem trudnym do dokładnego dodania.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).