Droplets zielony kardamon 50 ml

Nr: 38719

Opis

Droplet Green Cardamom to w 100% naturalny i bezalkoholowy składnik gastronomiczny, z kilkoma kroplami możemy reinterpretować koktajle i dania zawsze poszukujące innowacji i kreatywności.Zielony kardamon to klasyczny składnik kuchni orientalnej, o intensywnym smaku, lekko pikantny i ziołowe, bardzo popularne w dzisiejszej miksologii, łącząc ją z zielonym jabłkiem, marakują lub połączeniem dojrzałego rumu. Zielony kardamon ułatwia integrację tej przyprawy we wszystkich rodzajach koktajli, błyskawicznie i precyzyjnie.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).