Płynny syrop klonowy 1 kg

Nr: 37790

Opis

CUKIER KLONOWY powstaje w procesie powolnego odparowania syropu klonowego. Cukier ma charakterystyczny dla syropu klonowego smak i aromat. Zawiera więcej wartościowych składników niż klasyczny cukier biały z buraków cukrowych. Znajdziemy w nim ponad 50 różnych przeciwutleniaczy, czyli naturalnych związków wyłapujących wolne rodniki odpowiedzialne za aktywację komórek nowotworowych. Wiele polifenoli wykazuje również działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).