Skoncentrowana Pasta Karobowa SOSA (1KG)

Nr: 044201902

Opis

Koncentrat chleba świętojańskiego w paście.
Karob to produkt pozyskiwany ze strączków chleba świętojańskiego, z drzewa karbowego. Jest stosowany jako zamiennik kakao dla osób uczulonych na ten produkt.
w 100 gramach produktów znajduje się 280 kcal. Zawiera 0,65 g tłuszczów, 0,29 g kwasów tłuszczowych nasyconych, 42 g węglowodanów, 40 g cukru, sacharoza (ok. 30 g/100 g proszku), mniej znajdziemy tam fruktozy (ok. 6 g) i glukozy (ok. 5 g), 42g błonnika, 4,64 g białka. Karob jest dostarczycielem, również sporej grupy witamin z grupy B: B1, B2, B3, a także witaminy C, witaminy E, Witaminy A. w karobie znajdziemy również żelazo, wapń, fosfor, magnez. Największe zainteresowanie wzbudza jednak zawartość związków przeciwutleniających (nawet do 18% masowych), takich jak flawan-3-ole, katechina, epikatechina, epigallokatechina, kwas galusowy, gallusan epigallokatechiny i wiele innych. Karob jest produktem bezglutenowym a co ważne hipoalergicznym, czyli nieuczulającym. Mogą z powodzeniem stosować go alergicy i osoby będące na diecie wegańskiej.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).