Pasta z wanilii burbońskiej 1,5 kg

Nr: 37772

Opis

Naturalny ekstrakt waniliowy Bourbon w skoncentrowanej paście, idealny do wyrobów cukierniczych, robienia sosów, lodów… Puść wodze wyobraźni i wzmocnij smaki swoich kreacji. Cały aromat i smak wanilii burbon w postaci skoncentrowanej pasty dla łatwej obsługi, ale z maksymalną obecnością surowca.

Sosa Ingredients ostrożnie, ręcznie i jeden po drugim wybiera laski wanilii na Madagaskarze, a raz w fabryce przetwarzają je, aby wydobyć z każdego z nich to, co najlepsze i móc Ci je zaoferować.
Kod: 48000400

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).