Baza salsy tartate 1,3kg

Nr: 019021629

SKU: 019021629 Categories: ,
Opis

Pochodzi od majonezu, jego nazwa odnosi się do Mongolii i narodu tatarskiego, ale wydaje się, że został wymyślony przez Skandynawów, którzy dodali posiekane składniki, które go komponują i używają go z sałatkami i wędzonymi produktami. Kiedy został przyjęty przez francuską kuchnię haute, około 1883 roku, był głównie używany z owocami morza i rybami. Dobrze komponuje się również ze smażonymi daniami i grillowanymi mięsami.
Główne składniki: kapary, korniszony, aromatyczne zioła i musztarda.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).