Kanadyjski dziki ryż 1 kg

Nr: 000050027

Opis

Dziki ryż kanadyjski. Ta odmiana ryżu jest w rzeczywistości zbożem, a dokładniej jest ziarnem Zizania. Rozpoznaje się po ciemnobrązowym kolorze prawie czarnym, z zielonkawymi odcieniami, a ponadto ma drobniejsze ziarno niż długoziarnisty ryż. Jego smak przypomina prażone i suszone owoce, zwłaszcza nuty orzecha laskowego i orzecha włoskiego. Podczas gotowania należy wziąć pod uwagę, że pochłania on dużo wody, a także, że jego gotowanie trwa dłużej niż zwykłego ryżu.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).