Borówka amerykańska 125 g

Nr: WRZ149

SKU: WRZ149 Category:
Opis

Borówka amerykańska to owoc, którego właściwości lecznicze powinny docenić osoby, które marzą o idelanym wzroku. Jedzenie borówek poprawia również naszą pamięć, przekonują o tym naukowcy z brytyjskiego uniwersytetu- University of Reading i Penninsula Medical School – w magazynie naukowym “Free Radical Biology and Medicine”.
Borówka amerykańska może zapobiegać także nadciśnieniu tętniczemu wynika z badań University of East Anglia oraz Harvard Universityna łamach “American Journal of Clinical Nutrition”.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).