Mango Złote Nam dok Mai

Nr: WRZ796

SKU: WRZ796 Category:
Opis

Jedna z najpyszniejszych odmian mango.
Mango Nam Dok Mai to złoto-żółty owoc o wyjątkowym owalnym kształcie. Bezwłóknisty miąższ jest miękki, ciemnożółty i ma pyszny słodki smak. Mango Nam Dok Mai ma cienką skórkę, którą można łatwo usunąć. Ta odmiana mango ma wyjątkowy aromat.

Ciekawostka: Drzewa mango Nam Dok Mai mogą żyć do 20 lat. Zbiory można rozpocząć w 4 roku, 90-100 dni po kwitnieniu. Owoce zbierane są na poziomie dojrzałości 70-80%.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).