Dropsy z gorzkiej czekolady 55% Weiss 250g

Nr: 1122526

SKU: 1122526 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Ciemna i gorzka czekolada 55% dla detalistów.
Worek nadający się do recyklingu i ponownie zamykany.

Odkryj Sublimes, obfite chipsy czekoladowe o prawdziwym czekoladowym smaku. Ta czekoladowa nowość została opracowana we współpracy z Raoulem Maederem, alzackim piekarzem cukierniczym. Wytwarzana jest w fabryce Weiss z ziaren pochodzących w 100% z Ghany.

RODZAJ CZEKOLADY: czekolada gorzka

SKŁADNIKI: ziarna kakaowe, cukier, masło kakaowe, emulgator: lecytyna słonecznikowa

ALERGENY: może zawierać inne orzechy, sezam, mleko i jajka.

EAN: 3595181932990

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).