Dropsy z mlecznej czekolady 36% Weiss 250g

Nr: 1122522

SKU: 1122522 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Detaliczna mleczna czekolada do pieczenia 36%
Worek nadający się do recyklingu i ponownie zamykany.

Kształt fondetek został opracowany wyłącznie w celu uczynienia produktu łatwym w użyciu, dzięki czemu szybko się topi. Czekolada idealnie nadaje się do ciasta a jej intensywny smaku świeżego mleka przynosi doskonałą równowagę w ustach.
Jasny kolor czekolada zawdzięcza mieszance ziaren kakaowych z Wietnamu i Madagaskaru.

RODZAJ CZEKOLADY: czekolada mleczna

SKŁADNIKI: cukier, masło kakaowe, MLEKO w proszku, ziarna kakaowe, emulgator: lecytyna słonecznikowa

ALERGENY: może zawierać inne orzechy, sezam, mleko i jajka.

EAN: 3595181932877

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).