KUWERTURA BIAŁA WEISS -DARK DROPS ORYOLA 30% 5KG

Nr: 1122061

SKU: 1122061 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Produkt zrodzony z połączenia naszych 2 know-how: producenta pralin i czekolady.
Oryola to gładka biała czekolada z prawdziwymi włoskimi orzechami laskowymi.
Skojarzenie regresywnej słodyczy nut gotowanego mleka z intensywną świeżością obranego właśnie orzecha laskowego. Jego lekką cierpkość dopełnia czerwony cukier z Gwadelupy dla okrągłego i prażonego finiszu.
Podanie
Powlekanie, formowanie, ciasto

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).