KUWERTURA BIAŁA WEISS -DROPS CEIBA BLANC BIO-EQUIT* 33% 5KG

Nr: 1122319

SKU: 1122319 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.
Organiczna czekolada pochodząca ze sprawiedliwego handlu o surowym i autentycznym smaku. Jej krągłość i kremowość przywodzi na myśl mleko farmera, a jej długość w ustach kończy się nutami dżemu mlecznego. Związany z tym organiczny brązowy cukier nadaje jej jasnozłoty kolor. Ta biała kuwertura może być używana we wszystkich zastosowaniach: pieczeniu, formowaniu i polewaniu.
Podanie
Powlekanie, formowanie, ciasto

cukier trzcinowy *, masło kakaowe *, MLEKO w proszku *, emulgator: lecytyna słonecznikowa * * Składniki organiczne. Składniki zgodne ze standardami Fairtrade / Max Havelaar: masło kakaowe, cukier (74,7% wagi całkowitej) www.infof

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).