KUWERTURA CIEMNA -DARK DROPS ACARIGUA 70% 10KG

Nr: 1024021

SKU: 1024021 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Odkryj pokrycie 70% ciemnej czekolady ze wspaniałą słodyczą w ustach z bardzo aromatycznym czerwonym owocowym finiszem. Klasyk od Chocolaterie Weiss.

Podanie
Formowanie, Ciasto
Idealne dla
Napój czekoladowy, dekoracje, ganache cukierków, ganache cukiernicze, lody, mus, polewa, sos
waga (kg)

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).