KUWERTURA CIEMNA -DARK DROPS ATIVAO 67% 5KG

Nr: 1022046

SKU: 1022046 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Wyjątkowe krycie, zrodzone z subtelnej mieszanki trzech rodzajów ziaren.

Zapowiada się dobrze zbalansowany, dzięki początkowo okrągłym i świeżym aromatom, które w crescendo ujawniają się z piękną intensywnością.

Jego dobrze czekoladowy charakter, z ciepłymi i prażonymi nutami, rozwija się na całej długości w ustach.

Ativao 67% jest używane w naszych warsztatach do powlekania wyrobów cukierniczych.

Podanie
Powlekanie, formowanie, ciasto
Idealne dla
Ganache cukierkowe, ganache cukiernicze, mus, sos

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).