KUWERTURA CIEMNA -DARK DROPS BASSAM 69% 10KG

Nr: 1024024

SKU: 1024024 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.
Okrągła gorzka czekolada, której gorycz i kwaskowatość pozostają lekkie i zrównoważone. Charakteryzuje się wyraźnym smakiem kakao typowym dla afrykańskich kakao, z pikantnymi nutami wanilii i kokosa połączonymi z aromatami suszonych owoców, które nadają mu dobrą długość w ustach.

Podanie
Ciasto
Idealne dla
Wystrój, Cukierkowy ganache, Ciasto ganache, Mus, Sos

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).