KUWERTURA CIEMNA -DARK DROPS CEIBA 64% ORGANIC / FAIR TRADE 5 KG

Nr: 1022052

SKU: 1022052 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu Czekolada Pure Origin.

Mocne i wyraziste. To pokrycie gorzkiej czekolady z niewielką słodyczą na podniebieniu, daje zaskakującą siłę w ataku dzięki potężnej goryczce związanej z piękną kwasowością. Następnie kończy się, aby ustąpić miejsca nutom drzewnym i wyraźnym aromatom żółtych owoców. Jego gorycz pozostawia dobrą długość w ustach.

Podanie
Formowanie, Ciasto
Idealne dla
Dekor, Cukierkowy ganache, Ganache cukierniczy, Mus, Polewa, Sos

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).