KUWERTURA CIEMNA -DARK DROPS EBENE 72% 10KG

Nr: 1024032

SKU: 1024032 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Harmonijna mieszanka ekwadorskich ziaren dodaje krągłości i miękkości mocy afrykańskiego kakao. Gwarancja pokrycia gorzkiej czekolady bez dodatku lecytyny. Ruban Bleu w salonie Intersuc.

Podanie
Formowanie, Ciasto
Idealne dla
Dekor, Ganache cukierków, Ganache cukiernicze, Lody, Mus, Polewa, Sos

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).