KUWERTURA CIEMNA -DARK DROPS KOMELE 70% 5KG

Nr: 1122251

SKU: 1122251 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.
Fabryka czekolady Weiss i François Daubinet współtworzyli KOMÉLÉ 70%, mieszaną ciemną czekoladę z czystym aromatem kakao, po którym następują typowe dla afrykańskiego kakao nuty prażonego kokosa. Ma dobrą aromatyczną długość z dymnym finiszem, charakterystycznym dla ziaren Papui-Nowej Gwinei. Ziarna z Wietnamu nadają tej lekko kwaśnej kuwertury czekolady, roślinne nuty z przyjemną goryczką.
Podanie
Powlekanie, formowanie, ciasto

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).