KUWERTURA CIEMNA -DARK DROPS ORICAO 58% 5KG

Nr: 1022063

SKU: 1022063 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Niezbędna gorzka czekolada o intensywnym smaku, łatwa w użyciu, do wszystkich zastosowań. Oricao 58% prezentuje słodycz na pierwszym podniebieniu, umożliwiając liczne kombinacje aromatów.

Następnie budzą się wszystkie typowe nuty czekolady, dając w ten sposób bardzo czekoladowe wykończenie.

Podanie
Powlekanie, formowanie, ciasto
Idealne dla
Napój czekoladowy, Ganache cukierkowe, Ganache cukiernicze, Lody, Mus, Polewa, Sos

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).