KUWERTURA CIEMNA -DARK DROPS SANTAREM 65% 5KG

Nr: 1022015

SKU: 1022015 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Ta zaskakująca i wyjątkowa czekolada ujawnia wyraźne nuty dymu, aromaty brązowego tytoniu w połączeniu z akcentami roślinnymi, przywodzącymi na myśl moc niektórych zielonych herbat.

Ta kuwertura jest zalecana do receptur ganache z czerwonych owoców, ale także do wytrawnych wyrobów czekoladowych (np. Sosy z dziczyzny).

Podanie
Formowanie, Ciasto
Idealne dla
Napój czekoladowy, dekoracje, ganache cukierków, ganache cukiernicze, lody, mus, polewa, sos

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).