KUWERTURA CIEMNA -DARK DROPS TRIBAGO 64% 10KG

Nr: 1024022

SKU: 1024022 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Czekolada z lekkimi owocowymi i pikantnymi nutami połączona z subtelnymi drzewnymi i kwiatowymi nutami, które kończą się czekoladowym wykończeniem ze względu na bogactwo afrykańskiego kakao.

Klasyka Weiss idealna do mieszanek suszonych owoców, kawy i przypraw.

Podanie
Formowanie, Ciasto
Idealne dla
Dekor, Ganache cukierków, Ganache cukiernicze, Lody, Mus, Polewa

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).