KUWERTURA MLECZNA WEISS – COUV CHOCO CEPES LAIT 42% 1KG

Nr: 1121793

SKU: 1121793 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Chococepes 42% kuwertura z mlecznej czekolady oferuje nuty grzybów i intensywnego runa uzyskanego dzięki połączeniu tradycyjnych technik i prawdziwych kawałków borowików wyhodowanych w zaroślach, ale także dzięki pochodzeniu wyselekcjonowanych kokosów, które przedłużyć intensywność smaku borowików.
Podanie
Formowanie, Ciasto

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).