KUWERTURA MLECZNA WEISS -DARK DROPS MAHOE MILK 43% 5KG

Nr: 1122056

SKU: 1122056 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Kuwerura przygotowana wyłącznie z kako z Granady.
Ta mleczna czekolada, lekko słodka na podniebieniu, granicząca z ciemnością, wyróżnia się zaskakującym cierpkim smakiem z nutami dżemowych, żółtych owoców, po którym następuje piękna intensywność kakao i finisz z nutami prażonymi jak francuskie tosty.

Jej ciemnobrązowe odcienie odróżniają ją od innych czekolad mlecznych i będą atutem we wszystkich twoich kreacjach.

Jego topliwa, ale nie tłusta konsystencja jest idealna do ganaszów, śmietanki, lodów i nie tylko!

Jej aromatyczny profil bardzo dobrze komponuje się z prażoną i suszoną stroną pralin z owocami. Podobnie, jej świeżość i goryczkę można wzmocnić cytryną lub grejpfrutem.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).