KUWERTURA MLECZNA WEISS -FONDETTE LAIT ENTIER DE FRANCE 36% 5KG

Nr: 1121907

SKU: 1121907 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Odkryj polewę czekoladową Lait Entier de France 36% wyprodukowaną przez fabrykę czekolady Weiss!
Świetlista i doskonale wyważona czekolada.
Jej jasny kolor, pochodzący z mieszanki ziaren kakaowych z Wietnamu i Madagaskaru oraz intensywny, świeży, mleczny smak zapewnią maksymalny kontrast w Twoich oczach i doskonałą równowagę w ustach.
Podanie
Powlekanie, formowanie, ciasto

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).