Pasta do smarowania słony karmel 250g Weiss

Nr: 1121224

SKU: 1121224 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Limitowana edycja pasty Mon Caramel!
Gładki i miękki karmel z lekką nutą soli Guérande.
Całkowicie rzemieślniczy przepis, stworzony przez mistrzów czekolad i cukierników Weiss.
Bardzo przyjemny w smarowaniu karmel można spożywać na pieczywie z naleśnikami lub stosować jako dodatek do lodów, ciast i deserów.

SKŁADNIKI: cukier, śmietana (MLEKO), syrop glukozowy, syrop z cukru inwertowanego, sól Guérande

ALERGENY: może zawierać inne orzechy, sezam, mleko i jajka.

EAN: 3595181900388

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).