SUBLIME MILK CHOCOLATE 29% 12KG

Nr: 1121055

SKU: 1121055 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Zalety techniczne:

Bryłki o prawdziwym czekoladowym smaku

Stworzone we współpracy z Raoulem Maederem, cukiernikiem Artisan Boulanger w Paryżu.
Wysublimowany kształt kropli o prawdziwym czekoladowym smaku, które po upieczeniu po prostu rozpływają się w ustach.

Zalety techniczne:

– Bryłki, które topią się, zachowując chrupkość po upieczeniu, o nieregularnym, estetycznym wyglądzie, który wzmacnia rzemieślniczy aspekt wypieków i ciastek.

– Większy rozmiar niż standardy rynkowe.

Walory sensoryczne:

Receptura opracowana specjalnie dla czekolady mlecznej Les Sublimes minimum 29% kakao.

Intensywność czekolady przewyższa standardy rynkowe.

W smaku nie wyczuwa się goryczy.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).