SUBLIME WHITE CHOCOLATE 23% 12KG

Nr: 1121053

SKU: 1121053 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Słodko-waniliowy smak inspirowany flagową czekoladą Névéa, z nutami gotowanego mleka. Szczególnie nadaje się do przywracania równowagi między goryczką prażonych suchych owoców lub kwasowością owoców cytrusowych.

Bryłki o prawdziwym czekoladowym smaku

Stworzone we współpracy z Raoulem Maederem, cukiernikiem Artisan Boulanger w Paryżu. Wysublimowane bryłki w kształcie kropli o prawdziwym czekoladowym smaku, które po upieczeniu po prostu topią się i gwarantują pyszny czekoladowy smak.
Zalety techniczne:

– Bryłki, które topią się, zachowując chrupkość po upieczeniu, o nieregularnym, estetycznym wyglądzie, który wzmacnia rzemieślniczy aspekt wypieków i ciastek.

– Większy rozmiar niż standardy rynkowe.

Walory sensoryczne:

Receptura opracowana specjalnie dla białej czekolady Les Sublimes minimum 23% kakao.

Intensywność czekolady przewyższa standardy rynkowe.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).