Micro amarantus 30g 2BFresh Poland

Nr: M1

Opis

Piękne drobne liści o bardzo subtelym smaku.
Współgrają zarówno z deserami, jak i daniami wytrawnymi.

Liście mikro amarantusą są bardzo drobne, mają średnio 5-7 centymetrów długości i mają centralną łodygę połączoną z 2-4 cm eliptycznymi liśćmi. Gładkie liście w kolorze głębokiego burgundu zmieszanego z ciemnozielonymi odcieniami przylegają do cienkiej, fuksjowej łodygi. Liście są delikatne, mają łagodny i słodki, ziemisty smak, z delikatnym trawiastym finiszem.
Mikro amarantus zawiera potas, witaminy C, K i E, cynk, mangan, beta-karoten, wapń, żelazo i miedź.

Wszystkie mikro zioła w naszej ofercie pochodzą z posliego gospodarstwa rolnego 2BFresh Poland. Projekt 2BFresh Poland powstał z połączenia polskiej pracowitości i izraelskiego doświadczenia. Oferowane zioła uprawiane są naturalnie, bez oprysków chemicznych.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).