Micro kolendra 50g 2BFresh Poland

Nr: M39

Opis

Wszystkie mikro zioła w naszej ofercie pochodzą z posliego gospodarstwa rolnego 2BFresh Poland. Projekt 2BFresh Poland powstał z połączenia polskiej pracowitości i izraelskiego doświadczenia. Oferowane zioła uprawiane są naturalnie, bez oprysków chemicznych.

Według badań przeprowadzonych w 2012 roku w Journal of Agricultural and Food Chemistry : „Mikro zioła zawierają znacznie wyższe stężenia witamin i karotenoidów niż ich dojrzałe odpowiedniki roślinne, w porównaniu ze stężeniami składników odżywczych w dojrzałych liściach, mikro liście miały wyższą wartość odżywczą ”.

SMAK
Lekkie nuty cytrusowe połączone z mocnym aromatem – smak jest bardzo wyjątkowy.

Smaki kolendry sprawiają, że jest to doskonały dodatek do chrupiącej azjatyckiej sałatki z wołowiną. Po prostu obtocz dobrze pokrojony stek w skrobi kukurydzianej i smaż na głębokim tłuszczu, aby uzyskać chrupiącą konsystencję. Dodaj szpinak w całych liściach, ogórek i słodką, cienko pokrojoną czerwoną cebulę do miski, a następnie wrzuć zarówno wołowinę, jak i małą garść mikro kolendry.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).