Pulpa Calamansi 1kg Ponthier

Nr: 1970

SKU: 1970 Category:
Opis

Calamansi 100%
Bez dodatku sztucznych barwników.
Produkt pasteryzowany o gładkiej konsystencji.
Należy przechowywać w warunkach chłodniczych.
Po otwarciu spożyć w ciągu 7 dni.
Owoc pochodzi z południowo-wschodniej Azji. Kalamansi to bardzo mały owoc cytrusowy o średnicy od dwóch do trzech centymetrów. Jest to owoc Calamondinu, drzewa, które kwitnie pachnąco i obficie i preferuje suche obszary o dużej wysokości. Wietnam, gdzie wysokie równiny i góry pokrywają dwie trzecie ziemi, jest idealny dla Calamondin. Kalamansi, hybryda mandarynki i kumkwatu, ma szeroką gamę smaków. Słodki, ostry i aromatyczny, przywołuje mandarynkę, gorzką pomarańczę, limonkę i różowy grejpfrut. Bardziej krucha niż inne owoce cytrusowe, jej skóra jest tak cienka i delikatna, że owoce należy zbierać z drzewa ręcznie.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).