Cebula Szalotka

Nr: 9667

SKU: 9667 Category:
Opis

Produkt rozważany, w polu ilość możesz wpisać ilość po przecinuku, np. 0,5 kg
Szalotka często bardziej przypomina czosnek niż cebulę ze względu na małe, bulwiaste skupisko i cienką, suchą miedziano-brązową skórkę. Poszczególne ząbki szalotki przypominają duże ząbki czosnku ze spiczastymi, stożkowymi końcami.
Jej barwa przechodzi od bieli po fiolet. Smak szalotki jest łagodniejszy niż cebuli tradycyjnej, ale nie traci swojej ostrości w procesie gotowanie. Podczas gdy Francuzi włączają szalotkę do wielu potraw, jest ona również popularna w całej kuchni Azji Południowo-Wschodniej.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).