Imbir Japoński Myoga 50g

Nr: WRZ3621

SKU: WRZ3621 Category:
Opis

Dostępność: na zamówienie. Czas oczekiwania do 7 dni.
Sezonowość: cały rok.

Myoga jest pozyskiwana z nieotwartych pąków kwiatowych i aromatycznych pędów zamiast z korzeni imbiru. Pąki kwiatowe są nieco większe niż kciuki. Jest nazywany myoga imbir lub japoński imbir .

Jak smakuje imago myoga?
Myoga ma bardzo charakterystyczny smak, z delikatnym posmakiem imbiru i wyraźną ostrością. Ma chrupiącą konsystencję. Japończycy uważają, że jedzenie myogi może pomóc w pobudzeniu apetytu. Należy jednak zachować ostrożność, ponieważ według słynnej legendy jedzenie zbyt dużej ilości myoga może spowodować zapomnienie.
D

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).