Marakuja – Passion fruit

Nr: WRZ178

SKU: WRZ178 Category:
Opis

Marakuja to słodki, egzotyczny owoc o wyśmienitym, lekko cierpkim smaku. Owoce są okrągłe i mają twardą skórkę.

Marakuja pochodzi z Brazylii, ale obecnie rośnie we wszystkich krajach o klimacie tropikalnym w Afryce, Azji i Ameryce Południowej. Nasze owoce marakui pochodzą głównie z Kolumbii, a także z RPA, Wietnamu, Kenii i Zimbabwe.
Żółty, galaretowaty miąższ marakui ma świeży, słodki, ale lekko cierpki smak.
Miąższ marakui ma cudownie tropikalny smak i jest używany głównie do soków i deserów. Jest również pyszny mieszany z jogurtem lub spożywany bezpośrednio ze skóry.
Pozwól marakui dojrzeć w temperaturze pokojowej. Po osiągnięciu dojrzałości można ją przechowywać w lodówce. Kiedy owoc ma pomarszczoną skórkę, jest doskonale dojrzały i ma słodszy smak.

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).