Weiss Czekolada Biała Red Kiss 29% kakao 100g

Nr: 1030186

SKU: 1030186 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Świeżość lekko cytrynowej białej czekolady połączona z intensywną kwasowością czerwonych owoców.

RODZAJ CZEKOLADY: Czekolada Biała

SKŁADNIKI: Cukier, masło kakaowe, MLEKO w proszku, malina (2,5%), wiśnia (2,5%), truskawka (1,5%), emulgator: lecytyna sojowa bez GMO, ekstrakt waniliowy, olejek cytrynowy.

ALERGENY: może zawierać śladowe ilości sezamu, soi, orzechów, jajek

EAN: 3595180301056

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).