Weiss Czekolada gorzka Ebony 72% kakao 100g

Nr: 1030151

SKU: 1030151 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Czekolada czerpie korzyści z mocy mieszanki afrykańskich ziaren dobranych ze względu na ich mocny charakter. Połączenie z ziarnami z Wenezueli długo zapewnia łagodne nuty smakowe w ustach.
Czekolada Ebony przeznaczona jest dla miłośników mocnej i męskiej gorzkiej czekolady.
TYP CZEKOLADOWY: CZEKOLADA GORZKA

SKŁADNIKI: Ziarna kakaowe, cukier, masło kakaowe, wanilia.

ALERGENY: może zawierać śladowe ilości sezamu, soi, orzechów, jajek

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).