Weiss Czekolada mleczna 37% kakao 100g

Nr: 1030153

SKU: 1030153 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu luksusową czekoladą. Odkrył sztukę tworzenia pralin i miksowania ziaren kakaowych, co zaowocowało powstaniem Le Haut Chocolat®.

Ta tabliczka mlecznej czekolady wyróżnia się bogactwem kakao i subtelnymi aromatami wanilii oraz delikatnego karmelu. 37% mleczna czekolada gwarantuje nienaganną jakość i subtelny smak.

TYP CZEKOLADOWY: CZEKOLADA MLECZNA

SKŁADNIKI: Cukier, masło kakaowe, MLEKO w proszku, ziarna kakaowe, emulgator: lecytyna sojowa niemodyfikowana genetycznie, wanilia.

ALERGENY: może zawierać śladowe ilości sezamu, soi, orzechów, jajek

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).