Weiss Kuwertura dark drops Ceiba 64% Organic / Fair Trade1,8kg

Nr: 1120983

SKU: 1120983 Category:
Opis

Wszystko zaczęło się w Saint-Étienne, centrum produkcji czekolady. Historia marki Weiss to historia Eugene Weiss, twórcy firmy i prekursora w handlu Czekolada Pure Origin.

Ceiba 64% to kuwertura, wykorzystująca ziarna kakao pochodzące z Hispanioli, z drzew rosnących w górach w najbardziej wysuniętej na północ części Republiki Dominikany.
Ziarna kakao fermentują przez pięć dni, aż do uzyskania owocowego aromatu i dobrej kwasowości.
Ten proces sprawia, że Ceiba 64% ma swój niepowtarzalny charakter.
Weiss używa do tej kuwertury wyłącznie składników organicznych i Fairtrade.
Kuwertura zaskakuje połączeniem goryczy, ze słodkością. Można doszukać się w niej aromatu żółtych owoców; a to za sprawą owocowych drzew rosnących wokół plantacji kakaowców.
Aromaty: banan, przyprawy, marakuja
Link do produktu: https://dlacukierni.pl/…/kuwerura-ciemna-dark-drops…/
#czekolada #kuwertura #czekoladaorganiczna #Weiss #Dlacukierni
Podanie
Formowanie, Ciasto
Idealne dla
Dekor, Cukierkowy ganache, Ganache cukierniczy, Mus, Polewa, Sos

Subscribe to our newsletter

 

Pobierz cennik produktów

Wyrażam zgodę na zapisanie na Newsletter Fusion Gusto oraz przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku zapisem na newsletter. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania cennika. Zostałem poinformowany, ze przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, mozliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Administratorem danych osobowych jest Fusion Gusto ul. Bukowska 14 62-070 Dąbrowa. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu wysłania cennika i newslettera zgodnie z polityką prywatności (link do polityki prywatności).